Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

Релігійним громадам Української православної церкви Київського патріархату виділено три земельні ділянки під будівництво православних храмів.

   

   Релігійним громадам Української  православної церкви Київського патріархату  виділено три земельні ділянки  під будівництво  православних храмів.

     Так, 21 та 22 липня, напередодні святкування  Дня Хрещення Київської Русі-України, на Хмельниччині відбулася особлива подія, яка назавжди увійде в історію Вінниччини.. Адже у ці дні відбулася закладка наріжних каменів  і пам’ятних капсул у фундамент трьох майбутніх святинь Української православної церкви Київського патріархату – селах Уланів, Лозова та    Куманівці Хмільницького району.

     Чин освячення та закладки каменів звершив архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл та священнослужителі Вінницького і Хмільницького благочинь.

    Участь в урочистих подіях взяли: заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич та голова Хмільницької   районної   ради  Зоя Бонсевич.

     Як зазначив Олександр Крученюк, «Храм в селі – це духовний розвиток, це життя села, це радість для кожного жителя. Сьогоднішнє освячення викликає впевненість у тому, що  дані святині стануть потужними центрами розповсюдження духовності, сприятимуть  поширенню християнських цінностей і відновленню наших національних традицій».